TEPELNĚ IZOLAČNÍ FÓLIE

Řada speciálních, vysoce kvalitních okenních fólií se zvýšeným tepelně izolačním účinkem, které ochrání Vaše zboží ve výlohách před jeho blednutím a nebo zpříjemní pobyt na Vašem pracovišti. Tepelně izolačního účinku bylo dosaženo kompromisním řešením mezi účinností a ztmavením, při zachování nejvyšší možné propustnosti světla. Fólie jsou určeny na ochranu interiéru proti slunečnímu záření, přehřívání interiéru i jako ochrana proti UV a IR a zároveň zabraňují úniku tepla ven z místnosti  v zimních měsících.

Prostup tepla a emisivita.
V zimě je tepelná ztráta skrz okna velmi vysoká. Únik tepla je z důvodu chladného počasí venku po celou dobu topné sezóny poměrně značný. 

Emisivita je schopnost povrchu pohlcovat a odrážet teplo. Nižší schopnost pohlcovat teplo znamená větší odrazivost tepla zpět do místnosti. Kov je povrch s nejlepším odrazem tepla, protože má nejnižší emisivitu.
Tepelně izolační fólie jsou vyrobeny za účelem snížení úniků tepla skrz sklo v zimním období. Tato fólie může velmi efektivně snížit náklady na vytápění právě schopností odrážet sálavé teplo zpět do místnosti.

+ Výrazně zvýší tepelnou izolaci Vašich oken

+ V letních měsících snižují prostup tepla do místnosti
+ 70 % prostup viditelného světla

+ Zadrží 99% UV záření