O nás

Jsme českým distributorem v oblasti  značek Suntek, Solar Screen, Raven films, Stas již od roku 1997. Fólie z naší nabídky aplikujeme na automobily, domy, komerční budovy, do interiérů Vašich domovů, kanceláří, na reklamní výlohy aj. Navíc nabízíme i odborné instalace závěsného obrazového systému do Vašich galerií, muzeí, firemních prostorů, showroomů či do Vašich domovů. 
Před samotnou instalací naše středisko s Vámi zkonzultuje vhodnost Vámi vybrané fólie či závěsného systému, připraví pro Vás cenovou kalkulaci a při případném odsouhlasení s Vámi domluví termín provedení instalace v co nejkratší možné době tak, aby to vyhovovalo Vašim přáním či požadavkům.
Naše společnost působí na českém trhu od roku 1997. Během několika let jsme se rozšířili i na polský, slovenský a maďarský trh. Samotný název naší společnosti poukazuje na to, že se jedná o velmi stabilní společnost se silnými a kořeny.

Název firmy Ceiba s.r.o. je odvozen od názvu gigantického tropického stromu Ceiba Pentandra. Rod stromů Ceiba zahrnuje 10 druhů velkých tropických stromů v rodině Bombacaceae, kam patří také "baobab" strom Afriky. Jako strom je ceiba skutečným velikánem. Patří mezi vůbec největší stromy rostoucí v tropických pralesích a největší z nich dosahují výšky až 60 metrů. Charakteristickým znakem tohoto stromu je velká koruna tvořící jakýsi deštník, který se vyjímá nad korunami ostatních stromů a poskytuje útočiště mnoha druhům menších rostlin a zvířat. Strom má vysoký sloupcový mohutný kmen a ještě mohutnější kořeny zajišťující jeho stabilitu. Již starověcí Mayové věřili, že strom Ceiba stál ve středu země a spojoval svět pozemský se světem nadpozemským. Dlouhé, silné popínavé rostliny visící z jeho mohutné koruny pak měly zajišťovat spojení mezi skutečným světem a světem duší.
Naše společnost nabízí veškeré služby v rámci instalace fólií. Specializujeme se nejen na autofólie, ale také na fólie v rámci budov (protisluneční fólie, ochranné a bezpečností fólie, …), ale i na interiérové fólie (Dekorové a designové fólie). Přinášíme produktové a materiálové inovace do vašich interiérů i exteriérů. Pro všechny naše instalace tedy používáme prověřené a velmi kvalitní materiály přímo od výrobce. Naše portfolio se časem rozšířilo natolik, že jsme schopni pokrýt 99% vašich požadavků a potřeb.

Naším cílem bylo stát se takovým stromem jako je Ceiba, vyčnívajícím nad ostatními, s pevným kmenem a silnými kořeny.

 
Back to Top