Ochrana laku karoserie


Vysoce transparentní polyuretanová fólie SunTek PPF ochrání lak proti odletujícím kamínkům, štěrku, mechanickému poškrábání, barvám ve sprejům, trusu, olejům apod. Zároveň zabraňuje vzniku koroze  na ochráněných místech. Fólie se aplikuje na jednotlivé části karoserie, které chcete ochránit.

Fólie SUNTEK PPF je vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu s vrstvou TOPCOAT, 
která zajišťuje skvělý vzhled materiálu. V nabídce je několik typů PPF fólií, které se liší Vlastnostmi nebo životností. Fólie se po drobném poškození sama zacelí a to za pomoci tepla motoru či slunečního záření. Při správném ošetření fólie  a péči o ni je schopnost ochrany laku garantována výrobcem po dobu 5-ti nebo 10-ti let.

Vybírat můžete i z  řady RavenShield.
Vysoce transparentní polyurethanová fólie s tloušťkou 150 mikronů. a vysokým leskem určená k ochraně karoserie. Svou čirostí, leskem a povrchovou úpravou podpoří vzhled karoserie a díky provedení ochrání autolak před nežádoucími vlivy vnějšího prostředí.

 

       

​SunTek PPF ULTRA je unikátní nejen svou dlouholetou životností, ale i význačnou hydrofobní vlastností, na které se nežádoucí nečistoty neudrží. Prémiové provedení zaručuje nejen vysoký lesk, vynikající vzhled, ale i nejvyšší garanci pro ochranu laku a to 10 let. Veškeré nežádoucí oděrky nejen zběžného provozu se díky vysoké vrstvě coatingu zacelí zpět, a to za pomoci tepla motoru či slunečního záření.
· Hydrofobní vlastnost
· Extra odolnost
· Vysoká vrstva TopCoat
· Samouzdravovací schopnost
· Skvělý vzhled
· Garance ochrany po dobu 10ti let
· Neagresivní lepidlo = bezchybná instalace
· 100% optická čirost


 

SunTek PPF Ultra Defense o celkové síle 292 mikronů nabízí maximální možnou ochranu pro nejohroženější části auto-laku jako např. nárazník, blatníky apod. TopCoat a vysoký lesk zaručí perfektní vzhled auto-laku a celková síla ochrání před nežádoucími vlivy okolního prostředí.